$

Укр

0

0

0

0

Багажник в штатне місце

Знайдений 0 товар
icon

Дуже часто автолюбителі стикаються з проблемою браку місця для перевезення речей або вантажів при переїздах і подорожах. Майже кожен бував в ситуації, коли виникає необхідність транспортувати якийсь предмет, але він не поміщається в багажний відсік або салон автомобіля.В такому випадку на допомогу приходить багажник на даху автомобіля, але не у всіх встановлені поперечні рейки для перевезення вантажу. Спеціально для зручності установки багажника на дах, компанії виробляють автомобілі придумали так звані штатні місця.

Штатне місце для багажника

Штатні місця для багажника - це заздалегідь продумані кріпильні зони для установки дуг на дах, які виконують функцію багажника. Зазвичай вони виконані у вигляді заглушок з пластика і розташовані в кутах периметра даху.

Багажник в штатні місця встановлюється на автомобілі в яких не передбачено наявність рейлингов. Ділянки для кріплення посилені і мають підвищену міцність для перевезення вантажів. Даний тип багажників дозволяє перевозити на даху вантажі вагою до 100 кг. Зазвичай цього цілком достатньо для транспортування велосипедів, серф, сноубордів, лиж, човнів та вудок для риболовлі та активного відпочинку.

Автобагажник на дах в штатне місце

Багажник в штатне місце являє собою набір поперечок укомплектованих необхідними для установки кріпленнями і упорами. Найвірнішим рішенням буде вибір багажника на дах призначеного спеціально для вашої марки автомобіля, щоб упори втратили все аеродинамічні особливості машини і щільно прилягали до зон кріплення. Але це необов'язково, так як більшість моделей багажників в штатні місця оснащені схожою системою кріплення і взаємозамінна на багатьох марках автомобілів.

До наступного етапу вибору слід віднести вид

  • прямокутні - мають квадратний перетин      
  • овальні      
  • в формі крила - мають каплевидної перетин      

Також існує варіант вибору між вузькими і широкими дугами на дах.

Для максимально комфортної їзди рекомендується вибирати овальні або крилоподібні поперечки. Їх аеродинамічні властивості дозволять мінімізувати шум і опір повітря при їзді.

Коли мова йде про естетику, то асортимент кольорових рішень відіграє не останню роль. Серед найпоширеніших варіантів слід розглянути сірі, сріблясті або металік, а також класичний чорний. Після вибору кольору визначаємося з типом поверхні - матовий або глянсовий, і йдемо до наступного етапу.

Останній, але не менш важливий етап це вибір матеріалу профілю з якого виготовляються поперечки для багажника в штатне місце.

  • Сталевий профіль      
  • Алюмінієвий профіль      

Зазвичай все поперечки незалежно від матеріалу оснащені елементами із пластику або композитних матеріалів, щоб захистити дуги від зайвого шкоди. На даному етапі складно виділити фаворита, але слід враховувати, що алюміній легше, але у сталевого профілю також є свої переваги.

Установка і кріплення багажника в штатне місце

Установка багажника не потребуватиме додаткових навичок або набору інструментів. Виробники передбачили все дрібниці і створили максимально комфортні умови для монтажу. Багажник в штатне місце укомплектований інструкцією і необхідним інструментом для установки. Якщо слідувати інструкції то монтаж багажника займе лічені хвилини. При необхідності конструкція може бути також легко демонтована.

Установка здійснюється шляхом вкручування спеціальних кріпиться кріпильними болтів, шпильок або баранчиків. Болти вкручуються в горизонтальні чи вертикальні різьбові отвори в даху на даху, які знаходяться під молдингом або ущільнювальної гумкою - штатні місця. Зверху на болти здійснюється посадка багажної системи.

Серед плюсів слід виділити, що більшість моделей мають можливість замикання на ключ. 

Купити багажник в штатне місце

Багажник на дах це не розкіш, а необхідність. Вилазки на природу або авто-тури можуть стати значно комфортніше і доступнее.Інтернет магазин PTR зібрав у своєму каталозі великий вибір багажників в штатні місця від надійних виробників. Здійснити покупку тепер стало ще легше, просто виберіть модель на нашому сайті для отримання дозволу замовлення онлайн.