0

0

0 ₴

Замовити

0

0

icon

Сучасні автомобілі, навіть в мінімальній комплектації, при продажу мають бризковики на колісних арках. Хоча не виключені ситуації, коли можна придбати модель авто без бризковиків, нехай це й рідкість. У будь-якому випадку дана деталь є витратним матеріалом, так як має властивість рватися, ламатися і протиратися від часу і умов експлуатації.

Бризковики на авто, вони ж фартухи колісних арок, вдають із себе спеціальні пластини з різних матеріалів для захисту днища машини від зовнішніх факторів. Даний аксесуар захищає не тільки дно, але і нижню частину бічних дверей від бруду і бризок води, а також щебеню або гравію вилітають з-під коліс під час руху. Бризковики це "необов'язкова" деталь в авто, але пісок, щебінь і гравій виступають в ролі абразивів, пошкоджуючи поверхню, а вода або просто підвищена вологість внаслідок викликає корозію металу. Не слід також забувати про сіль і всіляких хімічних реагентах, якими активно посипають дороги в зимовий сезон. Для того, щоб уникнути великих проблем в майбутньому необхідно застосувати превентивну міру встановив фартухи на колісні арки. Крім усього, бризковики захищають ваш автомобіль від зайвого забруднення, що дозволяє заощадити час і гроші на частою мийці.

Види бризговиков

Автобризговікі можна класифікувати за кількома ознаками:

Місце встановлення

  • Передні бризковики - захищають днище від відколів і корозії, а також попереджають передчасний знос кузова;      
  • Задні бризковики (фартухи) - крім основних функцій, захищають транспортний засіб рухається позаду, що знижує ризик ДТП.      

Сумісність з авто:

  • Універсальні - виготовляються під певний тип транспортних засобів (легкові, позашляховики, вантажівки, причепи), можуть бути взаємозамінні між марками автомобілів.      
  • Модельні (оригінальні) - виготовляються для конкретної марки автомобіля таким чином, щоб максимально відповідати формі колісних арок.В таких моделях більш логічно продумана система кріплення, що дозволяє швидко і надійно зафіксувати бризковики на машину.      

Матеріал 

  • Гума. Бризковики з гуми відрізняються гнучкістю і доступною ціною. Даний матеріал не любить мороз і стає ламким, тому не дуже підходить для суворих зим.      
  • Пластик. Пластикові бризковики (фартухи) розраховані на температуру до 50С, що робить їх використання взимку кращим. Жорсткість матеріалу також можна віднести до позитивних якостей.      
  • Резинопластиковой фартухи - гібрид об'єднав в собі кращі якості гуми і пластика. Такі моделі мають високу еластичність і можуть експлуатуватися при температурі від -40С до + 80С.         
  • Бризковики на автомобіль зроблені з поліуретану, композитів і термопластів. Такі матеріали є максимально стійкими під впливом зовнішніх факторів і переносять температури від -60С до + 80С

Установка бризковиків

Фартухи колісних арок функціонально кріпляться близько автомобільних коліс. Кріплення модельних бризговиков здійснюється в штатні локери за допомогою спеціальних кріплень, які поставляються в комплекті. Універсальні моделі мають більш широкий спектр вибору, а кріплення здійснюється за допомогою вкручування їх саморізами. При установці слід пам'ятати, що кріплення не повинно пошкоджувати кузов, щиток повинен виступати, а також, чим нижче він розташований, тим менше сміття буде летіти з під коліс. Розміщувати бризковики занадто низько не рекомендується, так як при їзді по нерівній дорозі можна буде залишитися без них.

Купити бризковики на авто

Інтернет-магазин PTR зібрав для вас великий каталог товарів від надійних виробників. У нашому магазині представлені різні варіанти бризковиків, ціна яких підійде кожному. Ви зможете купити універсальні, модельні, передні і задні бризковики. Здійснити покупку стало ще простіше, вам потрібно додати товар у кошик та оформити замовлення. Ми доставимо товар поштою в будь-яку точку України. Ви можете здійснити самовивезення в нашому наземному магазині.