0

0

0 ₴

Замовити

0

0

icon

На ринку автомобільних аксесуарів для тюнінга ковпаки на колеса з продажу давно і міцно зайняли лідируюче місце. Загальновизнаний факт, що автомобільні ковпаки - невід'ємна частина екстер'єру. Вони здатні істотно поліпшити зовнішній вигляд, зробити його більш спортивним, агресивним або ж більш елегантним. Найчастіше малюнок на ковпаках повторює найбільш вдалі малюнки на моделях литих дисків. Колісні ковпаки з таким дизайном дозволять виглядати вашому автомобілю більш презентабельно і солідно.

Чим відрізняються закриті ковпаки від відкритих?

За зовнішнім виглядом ковпаки бувають двох типів: відкриті і закриті.

Відкриті дозволяють повітряному потоку при русі надходити до гальмівних колодок і дисків і не дадуть механізмам перегріватися.

Закриті ковпаки на диски повністю сховають ваш штампований диск і захистять його і гальмівні колодки від корозії.

Навіщо потрібні ковпаки на колеса

Найчастіше ковпаки на диски захищають від попадання бруду, піску і інших абразивних частинок. Ваші гальмівні колодки і диски довше зберігають деталі в робочому стані. Кріплення коліс буде в чистому стані і не піддасться корозії.

Які є різновиди ковпаків?

Щоб остаточно визначитися, що ж вибрати з широкого спектру різноманітних ковпаків, вам слід звернути увагу на їх характеристики і деталі. Дуже важливі такі параметри, як число кріплень і їх форма, якість пластика, з якого виготовлений ковпак, якість покриття, наявність або відсутність кільця-пружини.

Пластик, з якого виготовляються ковпаки, повинен мати досить великий запас міцності і бути зносостійким до механічних пошкоджень. Це якість пластика істотно спрощує монтаж і демонтаж ковпака на колесо без ризику зламати кріплення або пошкодити сам ковпак.

Слід також звернути пильну увагу на покриття ковпака. Фарба не повинна залишатися на ваших руках, як би ви її ні терли.

Великою популярністю у покупців користуються хромовані ковпаки на диски. І це не дивно, такі ковпаки повністю імітують литі диски високої якості.