0

0

0 ₴

Замовити

0

0

Склад автомобільних запчастин та аксесуарів PTR-Car

Склад автомобільних запчастин та аксесуарів PTR-Car

15.11.2023

Просмотров: 243

Компанія PTR-Car, заснована в 2010 році, виросла з маленького підприємства в масштабну організацію, що займає лідируючі позиції в галузі автоаксесуарів. Наш успіх - це результат нашої любові до своєї справи і постійної віддачі задоволених клієнтів. Продукція компанії приносить задоволення і радість нашим клієнтам. Це є основним джерелом мотивації, і ми прагнемо не тільки задовольнити очікування, а й перевершити їх.

Виробництво і доставка товарів безпосередньо від виробників

PTR-Car - це не просто компанія, а й цілий цикл виробництва. Ми привозимо товари безпосередньо від перевірених виробників, що гарантує високу якість кожного товару нашого асортименту. Власне виробництво забезпечує контроль над кожним етапом виробництва, від сировини до готового продукту.

Великі склади та торгові точки

З нашим зростанням прийшло розуміння, що необхідно забезпечити ефективне зберігання та розподіл товарів. У нас кілька великих складів, де ретельно організовано процес зберігання. Це дає змогу оперативно відвантажувати замовлення та підтримувати високий рівень обслуговування клієнтів. Крім того, у нас є торгові точки, де ви можете безпосередньо придбати товари.

Широкий асортимент товарів: понад 30000 одиниць

Асортимент налічує понад 30000 одиниць товару. Це здебільшого автоаксесуари модельного ряду, призначені для того, щоб зробити ваш автомобіль унікальним. Однак, ми не зупиняємося на досягнутому. Команда постійно шукає нові тенденції та технології, щоб розширювати асортимент і надавати вам тільки найкраще.

PTR-Car - це не просто склад автомобільного приладдя, це місце, де якість зустрічає зручність. Ми продовжуємо рухатися вперед, прагнучи задовольнити всі потреби та очікування наших клієнтів. Зробіть ваш автомобіль кращим з PTR-Car!